Ons vergadermoment:
Iedere eerste lesdinsdag van de maand. In de grote pauze van de onderbouw (11.45 - 12.15 uur) in lokaal 108. De vergaderingen zijn voor iedereen toegankelijk. Als het druk is, plannen we extra overleg.
Wat we doen?
We proberen mee te denken in het oplossen van schoolse problemen die worden ervaren door leerlingen van de Levant. Vorig hebben we voor elkaar gekregen dat de schoolregels hier en daar zijn aangepast, hebben we gevraagd om basketbalpalen, hebben we geregeld dat de radio en de tv aanstaan in de aula, en hebben we mee mogen denken over de herinrichting van de kantine, etc. etc. We overleggen één keer in de maand met de directie en zetten één keer in de maand een verslag op de ELO bij het vak Leerlingenraad. Ook denken we mee in het vormgeven van SLO-blokken, 1040-norm en geluidsoverlast.
Contact
Heb je een goed idee? Heb je een klacht? Wil je meedenken? Stuur dan via de ELO een mail naar ons. wij heten: levant.leerlingenraad
Wil je ook in de raad?
Neem dan contact op met dhr. Sangers en informeer naar de manier waarop dat kan.
